منو اصلی
  صفحه اصلی
  تبلیغات
  تماس با ما
تبلیغات
تور کیش
ابزار وب مسترها
  ابزار مجله در وبلاگ
  گوگل پلاس در وبلاگ
  شمارنده مطالب
  پازل وبلاگ
  تولبار حرفه ای
  ابزار پرش به بالا
  ذکر ایام هفته
  استخاره آنلاین
  سخنان بزرگان
  نمایش رتبه گوگل
  وضعیت آب و هوا
  اوقات شرعی
  فونت های زیباسازی
  کدهای زیباسازی فلش
  فال روزانه
  فال حافظ
  فال کلیکی
  فال انبیا
  طالع بینی ازدواج
  طالع بینی هندی
  عشق سنج آنلاین
  موسیقی لایت در وبلاگ
  ساخت موسیقی آنلاین
  ساعت های فلش
  ابزار فرم تماس با ما
  چت روم
  تصاویر تصادفی
  تصاویر زیباسازی
  لودینگ وبلاگ
  جستجوگر گوگل
  تعیین وضعیت یاهو
  ساخت ایمیل آیکون
  تقویم رومیزی
  تغییر شکل موس
  نمایشگر آی پی
  تعبیر خواب
  نمایش تاریخ
  بارش برف در وبلاگ
  پرواز بادکنک در وبلاگ
  پرواز حباب در وبلاگ
  قطرات شبنم در وبلاگ
  ابزار مبدل تاریخ ها
  جملات عاشقانه تصادفی
  جملات تصادفی شریعتی
  حدیث تصادفی
  اس ام اس تصادفی
  دانستنی های تصادفی
  مترجم گوگل
  معرفی وبلاگ به دوستان
  سرویس whois دامنه
  ابزار ار اس اس ریدر
  کد آپلود عکس
  دیکشنری آنلاین
  ساخت صفحات پاپ آپ
  ساخت تصاویر ثابت
  روزنما با مناسبت ها
  لحظه شمار غیبت امام زمان
  کدهای کاربردی
آرشیو قالب ها

rss rss rss

تبلیغات رپورتاژ
  کف کاذب چیست؟ آشنایی با کف کاذب فولادی و آلومینیومی
  کتاب زبان بدن ایرانی چاپ ششم
  پلان فیلم مرجع دانلود سریال شهرزاد
  افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا
  خرید بک لینک راهکاری علمی جهت سبقت از رقبا
  دانلود فیلم ۵۰ کیلو آلبالو با لینک مستقیم
  دانلود فصل دوم سریال شهرزاد
  دانلود آهنگ جدید آرش ای پی به نام غوغا میکنم
  دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال های جدید
  وب سایت تهران موزیک اولین و بزرگترین مرجع موسیقی ایرانی
  استخرهای ویژه ماه مبارک رمضان با تخفیف ویژه
  با مبل ویستا منزلتان را زیباتر از قبل کنید
  سایت بی تیتر; خبر خوان کانال های تلگرام و سایت های معتبر
  پنل اس ام اس رایگان پرند پیامک



پنل اس م اس رایگان
صفحه اصلی » سیاست » لیست 288 نماینده مجلس نهم – بخش دوم

تصاویر مربوط

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
زاهدان حسینعلی شهریاری _ ناصر کاشانی
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین حمیدرضا پشنگ
سراوان هدایت الله میرمرادزهی
زابل سیدباقر حسینی _  حلیمه عالی
چابهار، نیکشهر و کنارک یعقوب جدگال
ایرانشهر و سرباز سعید اربابی

فارس

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
نیریز و استهبان محمد سقایی
شیراز ضرغام صادقی _ جعفر قادری _ احمدرضا دستغیب (سیدعلی) _ سید‌حسین ذوالانوار
لامرد و مهر سیدموسی موسوی
داراب و زرین دشت نبی‌الله احمدی
خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت محمدمهدی برومندی
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور
جهرم محمدرضا رضایی کوچی
اقلید الیاس طاهری
سپیدان عنایت الله هاشمی
رستم و ممسنی نوذر شفیعی
کازرون شاهین محمدصادقی
فسا محمدحسین دوگانی
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند نادر فریدونی

قزوین

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
قزوین و آبیک داوود محمد _ مرتضی حسینی
تاکستان رجب رحمانی
بوئین‌زهرا روح‌الله جانی عباسپور

قم

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
قم علی لاریجانی _محمدرضا آشتیانی عراقی _ احمد امیرآبادی

کردستان

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
بیجار سیدمحمد بیاتیان
مریوان و سروآباد امید کریمیان
سقز و بانه محسن بیگلری
قروه و دهگلان حامد قادرمرزی
سنندج، دیوان دره و کامیاران سالار مرادی _ سید احسن علوی

کرمان

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
کرمان و راور محمدمهدی زاهدی _ غلامرضا پورابراهیمی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج محمدرضا امیری
جیرفت و عنبرآباد فرج‌الله عارفی
بافت، رابر، ارزوئیه علیرضا منظری توکلی
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور
شهربابک حسین فتاحی
رفسنجان و انار حسین آذین
زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی

کرمانشاه

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
اسلام‌آباد غرب علی جلیلیان
کنگاور و بیستون وحید احمدی
سنقر و کلیایی محمدابراهیم محبی
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب سیدفتح‌الله حسینی
پاوه نعمت منوچهری
کرمانشاه سعید حیدری _ عبدالرضا مصری _ محمد رزم

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
بویراحمد و دنا غلام‌محمد زارعی
کهگیلویه و بهمئی سیدعلی بزرگواری
گچساران غلامرضا تاجگردون

گلستان

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
علی‌آباد کتول رحمت‌الله نوروزی
گنبد کاووس سلیمان عباسی
رامیان و آزادشهر رضا صابری
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز محمدجواد نظری‌مهر
مینودشت و کلاله عبدالکریم رجبی
گرگان و آق‌قلا سیدعلی طاهری _ عیسی امامی

گیلان

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
آستارا صفر نعیمی‌زر
فومن ناصر عاشوری
لنگرود مهرداد بائوچ لاهوتی
تالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری
لاهیجان و سیاهکل ایرج ندیمی
صومعه‌سرا حمیدرضا خصوصی
انزلی حسن خسته‌‌بند
رودسر و املش محمدمهدی رهبری
آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی
رودبار عطاءالله حکیمی
رشت حسن تأمینی لیچانی _ غلامعلی جعفرزاده _ جبار کوچکی‌‌نژاد

لرستان

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
خرم‌آباد ایرج عبدی _ ابراهیم آقامحمدی
سلسله و دلفان حجت‌الله خدایی سوری
کوهدشت الهیار ملکشاهی
الیگودرز محمدتقی توکلی
درود و ازنا عباس قائد‌رحمت
پلدختر علی کائیدی
بروجرد علاءالدین بروجردی _ بهرام بیرانوند

مازندران

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
بابل علی‌اکبر ناصری _ حسین نیاز‌آذری
ساری سیدرمضان شجاعی کیاسری _ محمد دامادی
نوشهر و چالوس قاسم احمدی لاشکی
نکا، بهشهر و گلوگاه احمدعلی مقیمی
آمل و لاهیجان عزت‌الله یوسفیان‌ملا
بابلسر و فریدونکنار مقداد نجف‌نژاد
نور و محمود‌آباد عبدالوحید فیاضی
قائمشهر، سوادکوه و جویبار سیدهادی حسینی _ کمال علیپور
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد ابطال توسط شورای نگهبان

مرکزی

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
اراک، کمیجان و خنداب عباس رجایی _ محمدحسین آصفری
شازند قاسم عزیزی
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی
ساوه و زرندیه شهلا میرگلو بیات
خمین محمدابراهیم ریاضی
تفرش، آشتیان و فراهان کاظم سپاسی _ عباس صلاحی

هرمزگان

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
میناب، جاسک و سیریک سیدعبدالکریم هاشمی
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی محمد آشوری تازیانی _ منصور آرامی _ ابوالقاسم جراره
بندر لنگه، بستک، پارسیان احمد جباری

همدان

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
رزن عطاءالله سلطانی صبور
اسدآباد بهروز نعمتی
نهاوند مهدی سنائی
بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار
تویسرکان کاظم سلیمی
ملایر علی‌نعمت چاردولی _ احمد آریایی‌نژاد
همدان امیر خجسته _ ابراهیم کارخانه‌

یزد

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
یزد و صدوق محمدصالح جوکار
اردکان محمدرضا تابش
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم عباس زارع‌زاده مهریزی دخیل
تفت و میبد سیدجلال یحیی‌زاده
طبس محمد‌علی عبدالله‌زاده

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم
زرتشتیان اسفندیار بختیاری
کلیمیان‌ سیامک مره صدق
ارامنه شمال کارن خانلری
آشوری کلدانی یوناتن بت‌کلیا
ارامنه جنوب روبرت بیگلریان

به گزارش فارس، انتخابات در حوزه‌های انتخابیه دماوند و رامسر ابطال شده که ‌نمایندگان آن‌ها در انتخابات میان‌دوره‌ای که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ‌برگزار خواهد شد، مشخص می‌شود.


نوشته شده توسط : admin | در تاریخ 2017/03/11 ساعت 04 :20 : 59


دسترسی سریع
قالب های 3 ستونه
قالب های 2 ستونه
ابزار وبلاگ نویسان
آموزش وبلاگ نویسی
گالری عکس
آپلود عکس
بازی آنلاین
موسیقی لایت
بازی آنلاین

بازی آنلاین 660 بازی
بازی های دخترانه 16 بازی
بازی های ورزشی 97 بازی
بازی های تیراندازی 124 بازی
بازی های فکری 209 بازی
بازی های اکشن 126 بازی
بازی های مسابقه ای 50 بازی
بازی های متفرقه 38 بازی
بازی های محبوب

لینک ها
بک لینک شما در این مکان
کلیه حقوق متعلق به سایت نایت اسکین می باشد © Night-Skin.com 2004 - 2017