منو اصلی
  صفحه اصلی
  تبلیغات
  تماس با ما
تبلیغات
تور کیش
ابزار وب مسترها
  ابزار مجله در وبلاگ
  گوگل پلاس در وبلاگ
  شمارنده مطالب
  پازل وبلاگ
  تولبار حرفه ای
  ابزار پرش به بالا
  ذکر ایام هفته
  استخاره آنلاین
  سخنان بزرگان
  نمایش رتبه گوگل
  وضعیت آب و هوا
  اوقات شرعی
  فونت های زیباسازی
  کدهای زیباسازی فلش
  فال روزانه
  فال حافظ
  فال کلیکی
  فال انبیا
  طالع بینی ازدواج
  طالع بینی هندی
  عشق سنج آنلاین
  موسیقی لایت در وبلاگ
  ساخت موسیقی آنلاین
  ساعت های فلش
  ابزار فرم تماس با ما
  چت روم
  تصاویر تصادفی
  تصاویر زیباسازی
  لودینگ وبلاگ
  جستجوگر گوگل
  تعیین وضعیت یاهو
  ساخت ایمیل آیکون
  تقویم رومیزی
  تغییر شکل موس
  نمایشگر آی پی
  تعبیر خواب
  نمایش تاریخ
  بارش برف در وبلاگ
  پرواز بادکنک در وبلاگ
  پرواز حباب در وبلاگ
  قطرات شبنم در وبلاگ
  ابزار مبدل تاریخ ها
  جملات عاشقانه تصادفی
  جملات تصادفی شریعتی
  حدیث تصادفی
  اس ام اس تصادفی
  دانستنی های تصادفی
  مترجم گوگل
  معرفی وبلاگ به دوستان
  سرویس whois دامنه
  ابزار ار اس اس ریدر
  کد آپلود عکس
  دیکشنری آنلاین
  ساخت صفحات پاپ آپ
  ساخت تصاویر ثابت
  روزنما با مناسبت ها
  لحظه شمار غیبت امام زمان
  کدهای کاربردی
آرشیو قالب ها

rss rss rss

تبلیغات رپورتاژ



پنل اس م اس رایگان
صفحه اصلی » سیاست » اعلام نتایج لحظه به لحظه نهمین دوره انتخابات مجلس استان ها

تصاویر مربوط

* از حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با اختلاف 12 هزار رأی به مجلس راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه دماوند، شاهرخ رامین وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه ورامین، سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف 5 هزار رأی از رقیب خود پیش است

 

* از حوزه انتخابیه اردکان، محمدرضا تابش با کسب بیش از ۲۵ هزار رأی مجدداً نماینده مجلس شد 

 

* از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، علیرضا خسروی با کسب 31615 رای از مجموع آرای ماخوذه راهی مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با کسب بیشترین آرا گوی سبقت را از دیگران ربود

 

* از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار حجت‌الاسلام برومند با کسب بیشترین آرای ماخوذه وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آراء راهی بهارستان نهم شود

 

* از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان با 19 هزار رای به عنوان کاندیدای برگزیده انتخاب شد

 

* از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آراء مجدداً نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند

 

* از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر اول رقابت بزرگ شده است

 

* از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب بیش از 45 هزار رأی نماینده کوهدشت شد

 

* از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرعصمت موسوی با کسب 18004 رای از 49834 رای ماخوذه راهی مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب بیشترین آرای مأخوذه وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با 48هزار رای مأخوذه راهی بهارستان ملت شود

 

* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با کسب بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد

 

* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدی‏نژاد از حضور در مجلس نهم بازماند. از مجموع 43 هزار و 219 رای جمع‏آوری شده، غلامرضا کاتب توانست 16 هزار و 672 رای را به خود اختصاص دهد. پروین احمدی‌نژاد تنها توانست 15 هزار و 552 از آن خود کند.

 

* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی با شمارش بیش از 95 درصد آراء، راهی مجلس نهم شده است

 

* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد

 

* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود

 

* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتنه و برای کسب تنها کرسی این حوزه مجدداً با هم رقابت خواهند کرد

 

* از حوزه انتخابیه بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی با کسب 33912 رأی به مجلس رفت؛ ضیا الله اعزازی نتوانست مجدداً نماینده این حوزه شود

 

* از حوزه انتخابیه علی‎آبادکتول، رحمت‎الله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد

 

* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با کاظم فرهمند، نهایتاً انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد

 

* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری با کسب بالای 46 هزار رأی نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی با کسب 33 هزار رأی در رتبه نخست قرار دارد

 

* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان مجدداً توانست به نماینده مجلس شود

 

* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری با رای 67 درصدی راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست مجددا نماینده مجلس شود


نوشته شده توسط : admin | در تاریخ 2017/03/11 ساعت 03 :33 : 07


دسترسی سریع
قالب های 3 ستونه
قالب های 2 ستونه
ابزار وبلاگ نویسان
آموزش وبلاگ نویسی
گالری عکس
آپلود عکس
بازی آنلاین
موسیقی لایت
بازی آنلاین

بازی آنلاین 660 بازی
بازی های دخترانه 16 بازی
بازی های ورزشی 97 بازی
بازی های تیراندازی 124 بازی
بازی های فکری 209 بازی
بازی های اکشن 126 بازی
بازی های مسابقه ای 50 بازی
بازی های متفرقه 38 بازی
بازی های محبوب

لینک ها
بک لینک شما در این مکان
کلیه حقوق متعلق به سایت نایت اسکین می باشد © Night-Skin.com 2004 - 2017